Tesa tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 32 µm
Artikelnr:
08000500
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 3,35€ 4,05
Per Rol
Tesa 4120 PVC tape 66 m x 50 mm. Transparant, solventbelijmd en geschikt voor dozen tot 15 kg in zware transportomstandigheden.
Op voorraad
- vertouwd
- sterk
- premium
Jij betaalt
€ 4,79
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 172,44
Excl. BTW
€ 208,65
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante Tesa 4120 tape van 66 meter lang en 50 mm breed is gemaakt van PVC met een solvent belijming. De tape heeft een dikte van 32 micron en is geschikt voor het betrouwbaar afsluiten van dozen tot 15 kg, zelfs onder zware transportomstandigheden. Dankzij de hoge kleefkracht, langdurige hechting en geluidsarme verwerking is deze tape ideaal voor dagelijks gebruik. Geschikt voor gebruik met een dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000500 |
|---|---|
| Gewicht | 240 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2376 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |