Tesa tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕︎ 38 µm
Artikelnr:
08000550
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 5,58€ 6,75
Per Rol
Tesa 4124 PVC tape 66 m x 50 mm. Transparant, solventbelijmd en geschikt voor dozen tot 30 kg bij extreme transportomstandigheden.
Op voorraad
- Vertrouwd
- Sterk
- Premium
Jij betaalt
€ 7,98
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 287,28
Excl. BTW
€ 347,61
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante Tesa 4124 tape van 66 meter lang en 50 mm breed is gemaakt van PVC met een solvent belijming. De tape heeft een dikte van 38 micron en is bestand tegen temperatuurschommelingen van –17 tot +70 °C. Dankzij de hoge kleefkracht, scheurweerstand en langdurige hechting is deze tape geschikt voor dozen tot 30 kg. Ideaal voor intensief gebruik in zware transportomstandigheden. Geschikt voor verwerking met een dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000550 |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 1440 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PVC |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |