UN doos enkelgolf 175 x 155 x 213 mm
Artikelnr:
07001870
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,55€ 3,09
Per Stuk
UN gekeurde doos van 175 x 155 x 213 mm, enkelgolf karton, plano geleverd en geschikt voor gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg.
Beperkte voorraad
- Gekeurd voor UN
- Gevaarstofverpakking
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 3,92
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 98,00
Excl. BTW
€ 118,58
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze UN gekeurde doos van 175 x 155 x 213 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg. De doos voldoet aan internationale voorschriften voor transport over weg, spoor, zee en lucht. Je sluit de doos eenvoudig met tape of papieren plakband. Binnenverpakking zoals zakken en opvulmateriaal wordt niet meegeleverd. De doos is plano geleverd en voorzien van een duidelijk UN-label.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001870 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 175 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 155 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 213 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 750 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 5,8 dm³ |