UN doos enkelgolf 280 x 170 x 175 mm
Artikelnr:
07000871
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,56€ 1,89
Per Stuk
UN gekeurde doos enkelgolf van 280 x 170 x 175 mm, plano geleverd en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Gekeurd voor UN
- Gevaarstofverpakking
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,39
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 35,85
Excl. BTW
€ 43,38
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze UN gekeurde doos van 280 x 170 x 175 mm is vervaardigd van stevig enkelgolf karton en geschikt voor het veilig verpakken van gevaarlijke stoffen tot en met 5 kg. De doos voldoet aan internationale voorschriften voor transport over weg, spoor, zee en door de lucht. Je sluit de doos eenvoudig af met tape of papieren plakband. Binnenverpakking zoals zakken en opvulmateriaal wordt niet meegeleverd. De doos wordt plano geleverd en is voorzien van het officiële UN-keurmerk.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000871 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 170 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 175 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1080 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 8,1 dm³ |