ZeroTape Papier 50 m x 72 mm (papier-solvent 90 grams) ⌀ 38 mm
Op voorraad
- CO2 neutraal
- geruisloos
- ergonomisch
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine ZeroTape Papier tape van 50 meter lang en 72 mm breed is gemaakt van stevig kraftpapier en voorzien van een solvent kleeflaag. De tape is CO₂-neutraal geproduceerd en herkenbaar als papierafval, wat bijdraagt aan minder milieubelastend verpakken. In combinatie met de ergonomische ZeroTape dispenser werk je comfortabel en efficiënt. De tape is geruisloos af te rollen en geschikt voor het sluiten van kartonnen verpakkingen in recyclebare verpakkingslijnen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08003512 |
|---|---|
| Gewicht | 375 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 1440 |
| Diameter kern | 38 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 125 micron |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 72 mm |