ZeroTape Papier 70 m x 48 mm (papier-solvent 90 grams) ⌀ 38 mm
Op voorraad
- CO2 neutraal
- geruisloos
- ergonomisch
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine ZeroTape Papier tape van 70 meter lang en 48 mm breed is gemaakt van stevig papier en voorzien van een solvent kleeflaag. De tape is CO₂-neutraal geproduceerd en herkenbaar als papierafval, wat bijdraagt aan minder milieubelastend verpakken. Dankzij de kleine kern en het gebruik met de bijbehorende ergonomische dispenser werk je lichter en sneller. De tape is geruisloos af te rollen en geschikt voor het sluiten van kartonnen verpakkingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 08003510 |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Kwaliteit gram per m2 | 90 |
| Lijmsoort | Solvent |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 38 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 60 grams |
| Materiaal | Papier |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 70 m |
| Rolbreedte | 48 mm |