Amerikaanse vouwdoos dubbele golf 305 x 220 x 170 mm
Op voorraad
- Extra stevigheid
- Geschikt tot 10 kg
- Opgevouwen geleverd
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Amerikaanse vouwdoos dubbele golf van 305 x 220 x 170 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en biedt betrouwbare bescherming voor producten tot 10 kg. De stevige constructie maakt de doos geschikt voor opslag, export en transport van kleinere, maar zwaardere of kwetsbare items. Je ontvangt de doos plano, wat ruimte bespaart in je magazijn. Voor een stevige afsluiting gebruik je tape, wat extra handelingen vraagt bij het verpakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 07200069 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 220 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 170 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 360 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |