Amerikaanse vouwdoos dubbele golf 400 x 400 x 400 mm
Artikelnr:
07200133
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,84€ 2,23
Per Stuk
Amerikaanse vouwdoos dubbele golf 400 x 400 x 400 mm is extra stevig en geschikt voor zware producten tot 10 kg. Handig voor opslag en transport.
Op voorraad
- Extra stevigheid
- Geschikt tot 10 kg
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 2,29
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 45,80
Excl. BTW
€ 55,42
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Amerikaanse vouwdoos dubbele golf van 400 x 400 x 400 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en geschikt voor het verpakken van zware of kwetsbare producten tot 10 kg. De robuuste constructie biedt uitstekende bescherming tegen stoten en schokken. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Je sluit de doos eenvoudig met tape, wat zorgt voor een stevige afsluiting van je zending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07200133 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 400 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 100 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |