Amerikaanse vouwdoos dubbele golf 350 x 350 x 350 mm
Artikelnr:
07200097
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,39€ 1,68
Per Stuk
Amerikaanse vouwdoos dubbele golf 350 x 350 x 350 mm is extra stevig en geschikt voor zware producten tot 10 kg. Ideaal voor opslag en transport.
Beperkte voorraad
- Extra stevigheid
- Geschikt tot 10 kg
- Opgevouwen geleverd
Jij betaalt
€ 1,74
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 34,80
Excl. BTW
€ 42,11
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze Amerikaanse vouwdoos dubbele golf van 350 x 350 x 350 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en biedt uitstekende bescherming voor zware of kwetsbare producten tot 10 kg. Dankzij de robuuste constructie is de doos geschikt voor export, opslag en transport. De plano levering bespaart ruimte in je magazijn en maakt efficiënt stapelen mogelijk. Je sluit de doos met tape, wat een extra handeling vraagt bij het verpakken.
Specificaties
| Artikelnummer | 07200097 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 200 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |