Autolockdoos plakstrip zelfsluitende klep 160 x 130 x 70 mm
Artikelnr:
07001554
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,73€ 0,88
Per Stuk
Autolockdoos zelfsluitende klep 160 x 130 x 70 mm met automatische bodem, tearstrip en plakstrip. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Eenvoudige sluiting
- Autolock bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 1,12
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 22,40
Excl. BTW
€ 27,10
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos zelfsluitende klep van 160 x 130 x 70 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. De tearstrip maakt openen eenvoudig en voorkomt beschadiging van de inhoud. Geschikt voor het verpakken, beschermen en verzenden van lichte producten tot en met 5 kg. Formaat valt binnen de reeks tot en met 38 cm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001554 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 3840 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |