Autolockdoos plakstrip zelfsluitende klep 200 x 150 x 100 mm
Artikelnr:
07001558
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,75€ 0,91
Per Stuk
Autolockdoos zelfsluitende klep 200 x 150 x 100 mm met automatische bodem, tearstrip en plakstrip. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Eenvoudige sluiting
- Autolock bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 1,15
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 23,00
Excl. BTW
€ 27,83
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos zelfsluitende klep van 200 x 150 x 100 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. De tearstrip maakt openen eenvoudig en voorkomt beschadiging van de inhoud. Ideaal voor het veilig verpakken en verzenden van lichte producten tot en met 5 kg. Geschikt voor opslag, transport en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001558 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2560 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |