Autolockdoos plakstrip zelfsluitende klep 386 x 285 x 50 mm
Artikelnr:
07001573
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,96€ 2,37
Per Stuk
Autolockdoos zelfsluitende klep 386 x 285 x 50 mm met automatische bodem, plakstrip en tearstrip. Snel op te zetten en geschikt voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Eenvoudige sluiting
- Autolock bodem
- Tearstrip
Jij betaalt
€ 3,01
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 60,20
Excl. BTW
€ 72,84
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos zelfsluitende klep van 386 x 285 x 50 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en tearstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en sluit hem stevig af met de zelfklevende sluiting. De tearstrip maakt openen eenvoudig en netjes. Ideaal voor het veilig verpakken en verzenden van lichte producten tot en met 5 kg. Geschikt voor opslag, transport en bescherming.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001573 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 386 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 285 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 660 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |