Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 270 x 185 x max. ⤒ 70 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003311
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,77€ 0,93
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 270 x 185 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een veilige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 1,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 29,75
Excl. BTW
€ 36,00
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 270 x 185 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip voor stevig sluiten zonder tape. De lange zijflappen omsluiten je product volledig en bieden extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 70 mm. De witte buitenzijde zorgt voor een verzorgde uitstraling. Geschikt voor boeken tot 5 kg en goed te recyclen na gebruik.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003311 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 270 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 185 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 70 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1250 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 70 mm |
| Productkleur | Wit |