Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 610 x 430 x max. ⤒ 50 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003327
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,88€ 2,27
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 610 x 430 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een stevige en nette verzending zonder tape.
Niet op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 2,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 72,25
Excl. BTW
€ 87,42
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 610 x 430 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip. De lange zijflappen omsluiten je product volledig en bieden extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 50 mm. De verpakking is geschikt voor boeken en platte artikelen tot 5 kg. De witte buitenzijde van het gemarmerde karton zorgt voor een verzorgde en representatieve uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003327 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 610 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 430 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 300 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 50 mm |
| Productkleur | Wit |