Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 455 x 320 x max. ⤒ 90 mm (enkelgolf)
Artikelnr:
07003325
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,27€ 1,54
Per Stuk
Boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit 455 x 320 mm met dubbele plakstrip, lange zijflappen en verstelbare hoogte voor een stevige en nette verzending zonder tape.
Op voorraad
- Kwalitatieve indruk
- Twee plakstrips
- Lange zijflappen
Jij betaalt
€ 1,95
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 48,75
Excl. BTW
€ 58,99
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze boekverpakking wikkel dubbele plakstrip wit van 455 x 320 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een dubbele plakstrip. De lange zijflappen omsluiten je product volledig en zorgen voor extra bescherming. Dankzij de voorgerilde flappen pas je de hoogte eenvoudig aan tot en met 90 mm. De verpakking is geschikt voor boeken en platte artikelen tot 5 kg. De witte buitenzijde van het gemarmerde karton zorgt voor een verzorgde en representatieve uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003325 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 455 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 320 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 300 |
| Dikte te verpakken product van | 0 mm |
| Dikte te verpakken product t/m | 90 mm |
| Productkleur | Wit |