Brievenbusdoosje wit 280 x 90 x 28 mm
Artikelnr:
48000448
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,14€ 0,17
Per Stuk
Brievenbusdoosje 280 x 90 x 28 mm van stevig enkelgolf karton. Plat geleverd, snel op te zetten en voordelig te verzenden via de brievenbus.
Op voorraad
- Plano aanlevering
- Lage portokosten
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,14
€ 0,56
incl. BTW
€ 0,46
Excl. BTW
excl. BTW:
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje van 280 x 90 x 28 mm is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voldoet aan fefco 0201. De doos wordt plano geleverd en is eenvoudig op te zetten dankzij de tapevrije sluiting. Door het compacte formaat past de doos door de brievenbus, wat zorgt voor lagere verzendkosten. Ideaal voor kleine producten tot en met 5 kg. De verpakking is goed stapelbaar en geschikt voor opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 48000448 |
|---|---|
| Gewicht | 43 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Pallethoeveelheid | 5850 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |