Driehoekskoker 60 x 310 mm
Artikelnr:
07002491
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,78€ 0,94
Per Stuk
Driehoekskoker 60 x 310 mm van enkelgolfkarton met plakstrip en tearstrip. Plano geleverd en rolt niet weg tijdens transport.
Op voorraad
- Zelfklevende opzetstrip
- Rolt niet weg
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,20
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 30,00
Excl. BTW
€ 36,30
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze driehoekskoker van 60 x 310 mm is gemaakt van stevig enkelgolfkarton en ideaal voor het versturen van opgerolde of langwerpige producten. De bruine koker wordt plano geleverd, wat ruimte bespaart in je magazijn. Dankzij de zelfklevende sluitstrip zet je de koker snel op. De tearstrip maakt openen eenvoudig. Voor extra zekerheid tijdens transport kun je tape toevoegen. De vorm voorkomt wegrollen en er geldt geen kokertoeslag bij verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002491 |
|---|---|
| Gewicht | 65 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |