Driehoekskoker 80 x 860 mm
Artikelnr:
07002496
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,43€ 1,73
Per Stuk
Driehoekskoker 80 x 860 mm van enkelgolfkarton met plakstrip en tearstrip. Rolt niet weg en wordt ruimtebesparend plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende opzetstrip
- Rolt niet weg
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,19
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 54,75
Excl. BTW
€ 66,25
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze driehoekskoker van 80 x 860 mm is ideaal voor het verzenden van langwerpige of opgerolde producten. De stevige enkelgolfconstructie en stabiele vorm voorkomen wegrollen en beschermen de inhoud tijdens transport. Dankzij de zelfklevende sluitstrip zet je de koker snel op. Voor extra zekerheid kun je tape toevoegen. De tearstrip maakt openen eenvoudig. De bruine koker wordt plano geleverd en is geschikt voor producten tot en met 86 cm lengte.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002496 |
|---|---|
| Gewicht | 214 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 860 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 675 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |