Driehoekskoker 80 x 610 mm
Artikelnr:
07002494
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,30€ 1,57
Per Stuk
Driehoekskoker 80 x 610 mm van enkelgolfkarton met plakstrip en tearstrip. Rolt niet weg en wordt plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende opzetstrip
- Rolt niet weg
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 50,00
Excl. BTW
€ 60,50
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze driehoekskoker van 80 x 610 mm is geschikt voor het verzenden van langwerpige of opgerolde producten. De stevige enkelgolfconstructie en stabiele vorm voorkomen wegrollen en beschermen de inhoud. Dankzij de zelfklevende sluitstrip zet je de koker snel op. Voor extra zekerheid tijdens transport kun je tape toevoegen. De tearstrip maakt openen eenvoudig. De koker is bruin van kleur, wordt plano geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002494 |
|---|---|
| Gewicht | 158 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 610 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 1350 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |