Filament tape breedte 75 mm-rollengte 50 m-↕︎ 115 grams
Artikelnr:
08000609
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 6,64€ 8,03
Per Rol
Versterkte PP verpakkingstape 50 m x 75 mm met glasvezel en hotmelt lijm. Zeer sterk en geschikt voor zware toepassingen.
Op voorraad
- glasvezel draden
- vanaf 19mm
- zeer sterk
Jij betaalt
€ 8,85
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 212,40
Excl. BTW
€ 257,00
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape van 50 meter lang en 75 mm breed is versterkt met glasvezel draden en voorzien van een hotmelt belijming. Met een dikte van 145 micron biedt deze tape een uitzonderlijk hoge trek- en kleefkracht. Ideaal voor het bundelen van zware materialen of het sluiten van dozen met zware inhoud. Niet met de hand te scheuren, dus gebruik altijd een dispenser of schaar voor een nette afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000609 |
|---|---|
| Gewicht | 510 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 720 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 115 grams |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 50 m |
| Rolbreedte | 75 mm |