Handwikkelfolie transparant 300 m x 45 cm
Artikelnr:
20000750
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 12,93€ 15,65
Per Rol
Transparante handwikkelfolie 300 m x 45 cm met 19 µm dikte. Meerdere LLDPE lagen voor stabiele en goed beschermde palletladingen.
Op voorraad
- Meerdere LLDPE lagen
- Diverse diktes
- Stabiele palletlading
Jij betaalt
€ 12,93
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 77,58
Excl. BTW
€ 93,87
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante handwikkelfolie van 300 meter lang en 45 centimeter breed is 19 micron dik en opgebouwd uit meerdere lagen LLDPE. De stretchfolie biedt extra sterkte en stabiliteit voor je palletladingen. Dankzij de transparante uitvoering blijft de inhoud goed zichtbaar. De folie is geschikt voor handmatige verwerking met een dispenser en heeft een kern van 50 mm. Ideaal voor het stevig en efficiënt verpakken van diverse ladingen.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000750 |
|---|---|
| Gewicht | 2,58 kg |
| Maximale stretch percentage | 70 |
| Pallethoeveelheid | 180 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 19 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 45 cm |