Handwikkelfolie transparant 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000850
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 14,05€ 17,00
Per Rol
Handwikkelfolie 300 m x 50 cm met 19 µm dikte. Transparante stretchfolie met meerdere LLDPE lagen voor stabiele en goed beschermde palletladingen.
Op voorraad
- Meerdere LLDPE lagen
- Diverse diktes
- Stabiele palletlading
Jij betaalt
€ 14,05
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 84,30
Excl. BTW
€ 102,00
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handwikkelfolie van 300 meter lang en 50 centimeter breed heeft een dikte van 19 micron. De folie is opgebouwd uit meerdere lagen LLDPE en biedt daarmee extra sterkte en stabiliteit voor je palletladingen. Dankzij de transparante uitvoering blijft de inhoud goed zichtbaar. De handwikkelfolie is geschikt voor handmatige verwerking met een dispenser en sluit strak aan om de lading. De kern heeft een diameter van 50 mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000850 |
|---|---|
| Gewicht | 2,84 kg |
| Maximale stretch percentage | 7 |
| Pallethoeveelheid | 180 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 19 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |