Handwikkelfolie transparant 300 m x 50 cm
Artikelnr:
20000950
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 12,82€ 15,51
Per Rol
Transparante handwikkelfolie 300 m x 50 cm met 17 µm dikte. Meerdere LLDPE lagen voor stabiele palletladingen en goed zicht op de inhoud.
Op voorraad
- Meerdere LLDPE lagen
- Diverse diktes
- Stabiele palletlading
Jij betaalt
€ 12,82
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 76,92
Excl. BTW
€ 93,07
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze handwikkelfolie van 300 meter lang en 50 centimeter breed is 17 micron dik en opgebouwd uit meerdere lagen LLDPE. De transparante stretchfolie biedt goede bescherming en stabiliteit voor je palletladingen, terwijl de inhoud zichtbaar blijft. Dankzij de maximale rek en gemakkelijke verwerking is deze folie geschikt voor uiteenlopende toepassingen. De kern heeft een diameter van 50 mm en de folie is geschikt voor handmatig gebruik met een dispenser.
Specificaties
| Artikelnummer | 20000950 |
|---|---|
| Gewicht | 2,54 kg |
| Maximale stretch percentage | 80 |
| Pallethoeveelheid | 180 |
| Diameter kern | 50 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 17 micron |
| Kleefzijde | Binnen |
| Materiaal | LLDPE |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 300 m |
| Rolbreedte | 50 cm |