Langwerpige doos 600 x 150 x 150 mm
Artikelnr:
07001080
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,44€ 1,74
Per Stuk
Langwerpige doos 600 x 150 x 150 mm. Makkelijk opzetbare doos van enkelgolf karton, ideaal voor het verpakken van langwerpige producten tot 60 cm lengte.
Op voorraad
- Makkelijk opzetbaar
- Snel te vullen
- Bespaart opslagruimte
Jij betaalt
€ 2,06
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 30,90
Excl. BTW
€ 37,39
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 600 x 150 x 150 mm. Deze doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en geschikt voor het verpakken van langwerpige producten tot 60 cm. Dankzij de bovenkleppen vul je de doos eenvoudig van bovenaf, wat het verpakkingsproces versnelt. De doos wordt plano geleverd, waardoor je ruimte bespaart in je magazijn en op de pallet. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001080 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 600 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 150 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 630 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |