Langwerpige doos 700 x 200 x 100 mm
Artikelnr:
07001141
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,32€ 1,60
Per Stuk
Langwerpige doos 700 x 200 x 100 mm. Makkelijk opzetbare doos van enkelgolf karton, geschikt voor bovenaf vullen.
Op voorraad
- Makkelijk opzetbaar
- Snel te vullen
- Bespaart opslagruimte
Jij betaalt
€ 1,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,35
Excl. BTW
€ 34,30
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 700 x 200 x 100 mm. Gemaakt van stevig enkelgolf karton, biedt het een betrouwbare verpakking voor langwerpige producten tot 700 mm lengte, 200 mm breedte en 100 mm hoogte. De doos is eenvoudig op te zetten en snel van bovenaf te vullen, wat het verpakkingsproces versnelt. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in je magazijn. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001141 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 700 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 630 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |