Langwerpige doos 900 x 200 x 200 mm
Artikelnr:
07001087
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,24€ 2,71
Per Stuk
Langwerpige doos 900 x 200 x 200 mm. Makkelijk opzetbare doos van enkelgolf karton, ideaal voor bovenaf vullen van producten.
Op voorraad
- Makkelijk opzetbaar
- Snel te vullen
- Bespaart opslagruimte
Jij betaalt
€ 3,21
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 48,15
Excl. BTW
€ 58,26
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Langwerpige doos 900 x 200 x 200 mm. Gemaakt van stevig enkelgolf karton en biedt een betrouwbare verpakking voor langwerpige producten tot 90 cm. De doos is snel op te zetten en eenvoudig van bovenaf te vullen, wat het verpakkingsproces versnelt. Dankzij de plano levering bespaar je ruimte in je magazijn. Voor een stevige sluiting gebruik je tape of plakband.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001087 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 900 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 200 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 390 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |