Palletdoos met deksel 1148 x 762 x 600 mm
Artikelnr:
21001602
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 27,70€ 33,52
Per Stuk
Palletdoos met deksel 1148 x 762 x 600 mm is een stevige dubbelgolf doos met ergonomische laadconstructie, geschikt voor Europallets van 1200x800 mm.
Op voorraad
- Ergonomische laadklep
- Dubbelgolf karton
- Eenvoudige montage
Jij betaalt
€ 42,50
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 42,50
Excl. BTW
€ 51,43
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos met deksel met afmetingen 1148 x 762 x 600 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en geschikt voor Europallets van 1200x800 mm. Dankzij het slimme opbouwsysteem met bodem, deksel en twee U-vormige zijwanden zet je de doos snel en zonder hulpmiddelen op. De ergonomische laadconstructie maakt het beladen eenvoudiger en voorkomt tillen op hoogte. De doos wordt plano geleverd en biedt een draagkracht tot 650 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 21001602 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1148 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 765 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 600 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 620 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 20 |
| Percentage gerecycled materiaal | 97 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |