Palletdoos met deksel 1165 x 960 x 500 mm
Artikelnr:
21101205
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 14,24€ 17,23
Per Stuk
Palletdoos met deksel 1165 x 960 x 500 mm is een stevige dubbelgolf doos met ergonomische laadconstructie, snel op te zetten en geschikt voor blokpallets.
Op voorraad
- Ergonomische laadklep
- Dubbelgolf karton
- Eenvoudige montage
Jij betaalt
€ 21,90
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 21,90
Excl. BTW
€ 26,50
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos met deksel met afmetingen 1165 x 960 x 500 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en geschikt voor blokpallets van 1200x1000 mm. Dankzij het slimme opbouwsysteem met bodem, deksel en twee U-vormige zijwanden zet je de doos snel en zonder hulpmiddelen op. De ergonomische laadconstructie maakt het beladen eenvoudiger en voorkomt tillen op hoogte. De doos wordt plano geleverd en biedt een draagkracht tot 650 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 21101205 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1165 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 960 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 500 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 520 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 70 |
| Percentage gerecycled materiaal | 95 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Blokpallet |
| Productkleur | Bruin |