Palletdoos met deksel 1165 x 760 x 500 mm
Artikelnr:
21081205
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 13,60€ 16,46
Per Stuk
Palletdoos met deksel 1165 x 760 x 500 mm is een stevige dubbelgolf doos met ergonomische laadconstructie, eenvoudig op te zetten en geschikt voor Europallets.
Op voorraad
- Ergonomische laadklep
- Dubbelgolf karton
- Eenvoudige montage
Jij betaalt
€ 20,93
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 20,93
Excl. BTW
€ 25,33
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos met deksel met afmetingen 1165 x 760 x 500 mm is gemaakt van sterk dubbelgolf karton en geschikt voor Europallets van 1200x800 mm. Dankzij het slimme opbouwsysteem met bodem, deksel en twee U-vormige zijwanden zet je de doos snel en zonder hulpmiddelen op. De ergonomische laadconstructie maakt beladen eenvoudiger en voorkomt tillen op hoogte. De doos wordt plano geleverd, biedt een draagkracht tot 650 kg en is bruin van kleur.
Specificaties
| Artikelnummer | 21081205 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1165 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 760 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 500 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 70 |
| Percentage gerecycled materiaal | 80 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |