PP Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕ 32 µm
Artikelnr:
08000148
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,57€ 1,90
Per Rol
Transparante PP verpakkingstape 50 mm x 66 m met hotmeltlijm. Rolt soepel af en hecht direct op kleine tot grote kartonnen dozen.
Op voorraad
- sterk
- vanaf 25 mm
- rolt makkelijk
Jij betaalt
€ 2,41
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 86,76
Excl. BTW
€ 104,98
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape van 50 mm breed en 66 meter lang is voorzien van een hotmelt belijming die direct en krachtig hecht op karton. De tape rolt soepel af en is geschikt voor het sluiten van zowel kleine als grotere dozen. Dankzij de sterke kleefkracht blijft de tape goed zitten tijdens opslag en transport. Gebruik de tape met een dispenser voor een snelle en efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000148 |
|---|---|
| Gewicht | 180 g |
| Lijmsoort | Hotmelt |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |