PP Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕ 32 µm
Artikelnr:
08000887
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,83€ 2,21
Per Rol
Geluidsarme bruine PP verpakkingstape met acryl lijm op waterbasis. 66 m lang, 50 mm breed en geschikt voor een kern van 76 mm.
Op voorraad
- geluidsarm
- waterbasis
- hoge trekvastheid
Jij betaalt
€ 2,61
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 93,96
Excl. BTW
€ 113,69
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze bruine PP verpakkingstape is 66 meter lang en 50 mm breed, met een dikte van 32 µm en een kern van 76 mm. De tape is voorzien van een acryl lijmlaag op waterbasis en rolt geluidsarm af. Dankzij de hoge trekvastheid en langdurige kleefkracht is deze tape geschikt voor het sluiten van kartonnen dozen bij dagelijks gebruik. Je gebruikt de tape eenvoudig met een dispenser voor een efficiënte verwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000887 |
|---|---|
| Gewicht | 187 g |
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Bruin |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |