PP Tape breedte 50 mm-rollengte 66 m-↕ 32 µm
Artikelnr:
08000889
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,83€ 2,21
Per Rol
Transparante PP verpakkingstape van 66 m x 50 mm met acryl lijm op waterbasis. Geluidsarm en geschikt voor dispensers met 76 mm kern.
Beperkte voorraad
- geluidsarm
- waterbasis
- hoge trekvastheid
Jij betaalt
€ 2,61
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 93,96
Excl. BTW
€ 113,69
Incl. BTW
- V.a. per rol
Productomschrijving
Deze transparante PP verpakkingstape is 66 meter lang en 50 mm breed, met een dikte van 32 µm. De tape is voorzien van een acryl lijmlaag op waterbasis en rolt geluidsarm af. Dankzij de hoge trekvastheid is de tape geschikt voor het sluiten van kartonnen dozen met gemiddelde tot zwaardere inhoud. De standaard kern van 76 mm maakt de tape geschikt voor gebruik met een dispenser. Kies de juiste maat in de tabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 08000889 |
|---|---|
| Gewicht | 187 g |
| Lijmsoort | Acryl |
| Pallethoeveelheid | 2160 |
| Diameter kern | 76 mm |
| Dispenser | Hand |
| Foliedikte | 32 micron |
| Materiaal | PP |
| Productkleur | Transparant |
| Rollengte | 66 m |
| Rolbreedte | 50 mm |