Vierkante verzendkoker plakstrip 105 x 105 x 1005 mm
Artikelnr:
07013367
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,41€ 1,71
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 105 x 105 x 1005 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 2,17
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 43,40
Excl. BTW
€ 52,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 105 x 105 x 1005 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en biedt een betrouwbare bescherming voor langwerpige producten tot en met 1005 mm. De zelfklevende plakstrip maakt sluiten eenvoudig en snel, terwijl de tearstrip het openen vergemakkelijkt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013367 |
|---|---|
| Gewicht | 232 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1005 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 840 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |