Vierkante verzendkoker plakstrip 105 x 105 x 610 mm
Artikelnr:
07013364
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,93€ 1,13
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 105 x 105 x 610 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,42
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,40
Excl. BTW
€ 34,36
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 105 x 105 x 610 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton. De zelfklevende plakstrip zorgt voor een snelle en stevige sluiting, terwijl de tearstrip het openen vergemakkelijkt. Dankzij de vierkante vorm rolt de koker niet weg en is hij goed stapelbaar. De plano levering bespaart ruimte in opslag en transport, wat je verpakkingsproces efficiënter maakt.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013364 |
|---|---|
| Gewicht | 152 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 610 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 1600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |