Vierkante verzendkoker plakstrip 105 x 105 x 310 mm
Artikelnr:
07013361
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,67€ 0,81
Per Stuk
Vierkante verzendkoker van 105 x 105 x 310 mm in stevig enkelgolfkarton. Met plakstrip en tearstrip. Vierkant, stapelbaar en plano geleverd.
Op voorraad
- Zelfklevende plakstrip
- Stevige enkelgolf
- Plano geleverd
Jij betaalt
€ 1,03
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 20,60
Excl. BTW
€ 24,93
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze verzendkoker van 105 x 105 x 310 mm is gemaakt van stevig bruin enkelgolfkarton en ideaal voor het verzenden van langwerpige producten. Dankzij de plakstrip sluit je de koker snel en stevig, terwijl de tearstrip zorgt voor eenvoudig openen. De vierkante vorm voorkomt wegrollen en maakt stapelen mogelijk. De koker wordt plano geleverd, wat opslagruimte bespaart.
Specificaties
| Artikelnummer | 07013361 |
|---|---|
| Gewicht | 96 g |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 105 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 310 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Koker type | Type A1 |
| Pallethoeveelheid | 2100 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |