Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 303 x 215 x 300-⤓ 240 mm
Artikelnr:
07001391
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,16€ 2,61
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic 303 x 215 x 300-⤓ 240 mm met plakstrip en scheurstrip. Snel op te zetten en geschikt tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Plakstrip sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 3,32
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 33,20
Excl. BTW
€ 40,17
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 303 x 215 x 300-⤓ 240 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurstrip. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurstrip maakt openen makkelijk. Geschikt voor het veilig verpakken en verzenden van producten tot en met 5 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001391 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 303 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 215 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 240 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 440 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |