Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 445 x 315 x 300-⤓ 180 mm
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Zelfklevende sluiting
- Openscheurperforatie
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 445 x 315 x 300-⤓ 180 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en openscheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurstrip maakt openen makkelijk en netjes. Geschikt voor opslag, bescherming en transport van producten tot en met 10 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000398 |
|---|---|
| DIN formaat | A3 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 445 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 315 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 180 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 300 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |