Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 305 x 216 x 220-⤓ 130 mm
Niet op voorraad
- Variabele hoogte
- Zelfklevende sluiting
- Openscheurperforatie
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 305 x 216 x 220-⤓ 130 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en openscheurperforatie. Je zet de doos snel op zonder tape en past de hoogte eenvoudig aan via de rillijnen. De zelfklevende sluiting zorgt voor een stevige afsluiting en de scheurperforatie maakt openen makkelijk. Geschikt voor het veilig verpakken, opslaan en verzenden van producten tot en met 10 kg.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000392 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 216 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 640 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |