Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte 305 x 216 x 220-⤓ 130 mm
Artikelnr:
07000384
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,88€ 2,27
Per Stuk
Autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic 305 x 216 x 220-⤓ 130 mm met plakstrip en scheurstrip. Automatische bodem en verstelbare hoogte voor producten tot en met 5 kg.
Op voorraad
- Variabele hoogte
- Plakstrip sluiting
- Scheurstrip
Jij betaalt
€ 2,89
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 28,90
Excl. BTW
€ 34,97
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze autolockdoos plakstrip aanpasbare hoogte basic van 305 x 216 x 220-⤓ 130 mm is gemaakt van enkelgolf karton en voorzien van een automatische bodem, plakstrip en scheurstrip. Dankzij de rillijnen pas je de hoogte eenvoudig aan, zodat je minder opvulmateriaal nodig hebt. De doos is snel op te zetten en sluit stevig zonder tape. Ideaal voor het efficiënt verpakken en verzenden van lichte producten tot en met 5 kg, met extra gemak voor de ontvanger.
Specificaties
| Artikelnummer | 07000384 |
|---|---|
| DIN formaat | A4 |
| Lengte binnenmaat (in mm) | 305 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 216 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 130 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 680 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |