Brievenbusdoosje 140 x 90 x 28 mm
Artikelnr:
07003435
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,30€ 0,36
Per Stuk
Brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 140 x 90 x 28 mm. Plat geleverd, eenvoudig op te zetten en geschikt voor lichte producten.
Op voorraad
- Lage verzendkosten
- Plat geleverd
- Eenvoudige verwerking
Jij betaalt
€ 0,43
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 8,60
Excl. BTW
€ 10,41
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje in het formaat 140 x 90 x 28 mm is perfect voor het verzenden van lichte, platte producten zoals accessoires of kleine onderdelen. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en wordt plat geleverd, wat ruimte bespaart in opslag. Dankzij de tapevrije sluiting zet je de doos snel op en sluit je hem eenvoudig. Geschikt voor verzending via de brievenbus en direct uit voorraad leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003435 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 140 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 9600 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |