Brievenbusdoosje 280 x 160 x 28 mm
Artikelnr:
07002454
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,47€ 0,57
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 280 x 160 x 28 mm. Snel op te zetten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Lagere verzendkosten
- Zakelijke look
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,67
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 13,40
Excl. BTW
€ 16,21
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje in het formaat 280 x 160 x 28 mm is geschikt voor het verzenden van lichte producten zoals documenten of kleine accessoires. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en voorzien van een tapevrije sluiting. Hierdoor verpak je snel en netjes. Dankzij het compacte ontwerp past de doos eenvoudig door de brievenbus. Plat geleverd, goed stapelbaar en direct leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07002454 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 280 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 3360 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |