Brievenbusdoosje 350 x 160 x 28 mm
Artikelnr:
07001455
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,62€ 0,75
Per Stuk
Wit brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 350 x 160 x 28 mm. Snel op te zetten en voordelig te verzenden.
Op voorraad
- Lagere verzendkosten
- Zakelijke look
- Eenvoudig in gebruik
Jij betaalt
€ 0,88
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,60
Excl. BTW
€ 21,30
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit witte brievenbusdoosje in het formaat 350 x 160 x 28 mm is ideaal voor het verzenden van platte, lichte producten zoals documenten of kleine boeken. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en heeft een tapevrije sluiting, wat zorgt voor snel en efficiënt verpakken. Dankzij het compacte ontwerp past de doos eenvoudig door de brievenbus. Plat geleverd, goed stapelbaar en direct leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07001455 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 350 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 160 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 2720 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Wit |