Brievenbusdoosje 225 x 90 x 28 mm
Artikelnr:
07003447
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 0,31€ 0,38
Per Stuk
Brievenbusdoosje van enkelgolf karton, formaat 225 x 90 x 28 mm. Plat geleverd, snel op te zetten en geschikt voor lichte producten.
Op voorraad
- Lage verzendkosten
- Plat geleverd
- Eenvoudige verwerking
Jij betaalt
€ 0,45
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 9,00
Excl. BTW
€ 10,89
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Dit brievenbusdoosje in het formaat 225 x 90 x 28 mm is geschikt voor het verzenden van lichte artikelen zoals kabels of kleine accessoires. De doos is gemaakt van stevig enkelgolf karton en wordt plat geleverd, wat ruimte bespaart in opslag. Dankzij de tapevrije sluiting zet je de doos snel op en sluit je hem eenvoudig. Geschikt voor brievenbusverzending en leverbaar per bundel van 50 stuks.
Specificaties
| Artikelnummer | 07003447 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 225 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 90 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 28 mm |
| Aantal golven | Enkelgolf |
| Pallethoeveelheid | 6120 |
| Percentage gerecycled materiaal | 85 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Bruin |