ESD doos Corstat 100 x 100 x 38 mm
Artikelnr:
46000722
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,11€ 2,55
Per Stuk
ESD doos Corstat 100 x 100 x 38 mm met 10 mm schuimvulling. Klaar voor gebruik en ideaal voor gevoelige elektronische componenten.
Niet op voorraad
- Anti-statische laag
- Met schuimvulling
- Klaar voor gebruik
Jij betaalt
€ 3,01
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 150,50
Excl. BTW
€ 182,11
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ESD doos antistatisch van 100 x 100 x 38 mm is voorzien van een antistatisch geprofileerd schuim van 10 mm dik. De doos is gemaakt van zwart minigolfkarton, voldoet aan de IEC 61340-5-1 norm en wordt volledig opgezet geleverd. Hierdoor kun je direct verpakken zonder extra handelingen. De combinatie van schokbestendig schuim en een stevige buitenzijde maakt deze doos ideaal voor het veilig verzenden van statisch gevoelige elektronica.
Specificaties
| Artikelnummer | 46000722 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 100 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 38 mm |
| Pallethoeveelheid | 2500 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Zwart |
| Schuimdikte | 10 mm |