ESD doos Corstat 135 x 50 x 20 mm
Artikelnr:
46000723
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 1,66€ 2,01
Per Stuk
ESD doos Corstat 135 x 50 x 20 mm met 6 mm schuimvulling. Klaar voor gebruik en ideaal voor het verzenden van gevoelige elektronica.
Op voorraad
- Anti-statische laag
- Met schuimvulling
- Klaar voor gebruik
Jij betaalt
€ 2,37
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 118,50
Excl. BTW
€ 143,39
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ESD doos antistatisch van 135 x 50 x 20 mm is voorzien van een antistatisch geprofileerd schuim van 6 mm dik. De doos is gemaakt van zwart minigolfkarton, voldoet aan de IEC 61340-5-1 norm en wordt volledig opgezet geleverd. Hierdoor kun je direct verpakken zonder extra handelingen. De combinatie van schokbestendig schuim en een stevige buitenzijde maakt deze doos geschikt voor het veilig verzenden van statisch gevoelige elektronische componenten.
Specificaties
| Artikelnummer | 46000723 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 135 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 50 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 20 mm |
| Pallethoeveelheid | 1500 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Zwart |
| Schuimdikte | 6 mm |