ESD doos Corstat 178 x 127 x 38 mm
Artikelnr:
46000701
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 2,50€ 3,03
Per Stuk
ESD doos Corstat 178 x 127 x 38 mm met schuimvulling van 10 mm. Klaar voor gebruik en ideaal voor gevoelige elektronische producten.
Beperkte voorraad
- Anti-statische laag
- Met schuimvulling
- Klaar voor gebruik
Jij betaalt
€ 3,85
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 38,50
Excl. BTW
€ 46,59
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ESD doos van 178 x 127 x 38 mm is voorzien van antistatisch geprofileerd schuim van 10 mm dik en biedt optimale bescherming voor statisch gevoelige elektronica. De doos is vervaardigd uit stevig minigolfkarton, heeft een zwarte buitenzijde met standaard bedrukking en voldoet aan de IEC 61340-5-1 norm. Je ontvangt de doos volledig opgezet, waardoor je direct kunt verpakken. Ideaal voor een snelle, veilige en professionele verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 46000701 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 178 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 127 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 38 mm |
| Pallethoeveelheid | 1000 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Zwart |
| Schuimdikte | 10 mm |