ESD doos Corstat 394 x 318 x 64 mm
Artikelnr:
46000710
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 7,26€ 8,78
Per Stuk
ESD doos Corstat 394 x 318 x 64 mm met 15 mm schuimvulling. Klaar voor gebruik en beschermt gevoelige elektronica tegen schokken en statische lading.
Op voorraad
- Anti-statische laag
- Met schuimvulling
- Klaar voor gebruik
Jij betaalt
€ 11,17
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 111,70
Excl. BTW
€ 135,16
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze ESD doos antistatisch van 394 x 318 x 64 mm is voorzien van een geprofileerde schuimvulling van 15 mm dik. De doos is gemaakt van zwart minigolfkarton, voldoet aan de IEC 61340-5-1 norm en wordt volledig opgezet geleverd. Hierdoor kun je direct verpakken en zijn je statisch gevoelige producten optimaal beschermd tegen schokken en elektrostatische lading. De standaard bedrukking zorgt voor een professionele uitstraling tijdens verzending.
Specificaties
| Artikelnummer | 46000710 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 394 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 318 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 64 mm |
| Pallethoeveelheid | 200 |
| Materiaal | Karton |
| Productkleur | Zwart |
| Schuimdikte | 15 mm |