Palletdoos europallet 1170 x 770 x 1000 mm
Artikelnr:
21000326
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 39,70€ 48,04
Per Stuk
Palletdoos europallet 1170 x 770 x 1000 mm is een extra stevige exportdoos van dubbelgolf karton, geschikt voor grote ladingen op een Europallet.
Op voorraad
- Exportkwaliteit
- Volumineuze producten
- Europalletformaat
Jij betaalt
€ 57,00
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 57,00
Excl. BTW
€ 68,97
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos europallet van 1170 x 770 x 1000 mm is gemaakt van dubbelgolf karton en biedt maximale bescherming voor volumineuze producten tijdens transport. De doos is afgestemd op het formaat van een Europallet van 1200x800 mm en geschikt voor export. Dankzij de stevige constructie is hij ideaal voor het verpakken van zware ladingen. De doos wordt plano geleverd en sluit je het best met extra stevige tape.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000326 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1170 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 770 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 1000 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1030 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 75 |
| Percentage gerecycled materiaal | 70 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |