Palletdoos europallet 1170 x 770 x 450 mm
Artikelnr:
21000330
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 30,40€ 36,78
Per Stuk
Palletdoos europallet 1170 x 770 x 450 mm is een extra stevige exportdoos van driegolf karton, geschikt voor zware ladingen op een Europallet.
Op voorraad
- Exportkwaliteit
- Zware producten
- Europalletformaat
Jij betaalt
€ 43,40
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 43,40
Excl. BTW
€ 52,51
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos europallet van 1170 x 770 x 450 mm is gemaakt van driegolf karton en biedt uitstekende bescherming voor zware producten tijdens transport. De stevige constructie met drie lagen golfkarton maakt deze doos geschikt voor export en intensief gebruik. Dankzij het formaat past hij perfect op een Europallet van 1200 x 800 mm (kleiner dan de doos zelf, dus de doos past net niet op een standaard Europallet). De doos wordt plano geleverd en sluit je het best met extra stevige tape. Exclusief pallet geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000330 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1170 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 770 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 450 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Aantal golven | Driegolf |
| Pallethoeveelheid | 75 |
| Percentage gerecycled materiaal | 70 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |