Palletdoos europallet 1185 x 785 x 500 mm
Artikelnr:
21000037
calcActive())"
class="mt-6"
>
V.a.
€ 12,49€ 15,11
Per Stuk
Palletdoos europallet 1185 x 785 x 500 mm is een stevige dubbelgolf doos, perfect voor zware ladingen op een Europallet.
Op voorraad
- Goed stapelbaar
- Zware kwaliteit
- Europalletformaat
Jij betaalt
€ 17,84
excl. BTW
excl. BTW:
Jij betaalt
€ 17,84
Excl. BTW
€ 21,59
Incl. BTW
- V.a. per stuk
Productomschrijving
Deze palletdoos europallet van 1185 x 785 x 500 mm is gemaakt van stevig dubbelgolf karton en biedt uitstekende bescherming voor zware producten of bulkgoederen. De doos is afgestemd op het formaat van een Europallet en daardoor efficiënt stapelbaar. Je zet hem eenvoudig op en dankzij de plano levering bespaar je ruimte in opslag en transport. Voor een goede sluiting gebruik je tape of lijm. Exclusief pallet geleverd.
Specificaties
| Artikelnummer | 21000037 |
|---|---|
| Lengte binnenmaat (in mm) | 1185 mm |
| Breedte binnenmaat (in mm) | 785 mm |
| Hoogte binnenmaat (in mm) | 500 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 530 mm |
| Aantal golven | Dubbelgolf |
| Pallethoeveelheid | 75 |
| Percentage gerecycled materiaal | 97 |
| Materiaal | Karton |
| Pallettype | Europallet |
| Productkleur | Bruin |
| Volume | 465 liter |